عنوان : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار خبر داد: كشت ۱۰ هكتاری محصول در زمین‌های كشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی جویبار
کد خبر : ۲۴۰۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ 
ساعت : ۹:۲۱:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

داریوش حمیدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در جویبار، گسترش رشته‌های تحصیلی به‌ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی را مهم ارزیابی کرد و گفت: فعالیت‌های کمیته اقتصادی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی به‌صورت قوی در سال تحصیلی جدید دنبال می‌شود.

وی، گسترش فعالیت دفتر ارتباط با صنعت واحد جویبار را اولویت مهمی برای دانشگاه معرفی کرد و افزود: در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، خدمات دانشجویی و ورزشی تلاش‌های زیادی صورت خواهد گرفت.

رئیس واحد جویبار از راه‌اندازی آزمایشگاه همکار استاندارد در زمینه‌های ساختمانی خبر داد و تصریح کرد: این دانشگاه بیش‌ترین ظرفیت خود را به درآمدزایی غیر‌ شهریه‌ای اختصاص می‌دهد و در همین زمینه، کتابخانه دیجیتالی و کتاب‌های مرجع این واحد دانشگاهی، گسترش می‌یابد.

حمیدی، هدفمندکردن فعالیت‌های پژوهشی، ایجاد اتاق فکر در صنعت، تبادل تفاهم‌نامه با سازمان‌ها، بهبود کیفیت آموزشی و همکاری با سایر واحدهای استان در تکمیل موظفی استادان در قالب طرح تعاون را از برنامه‌های دیگر این دانشگاه عنوان کرد.

 وی گفت: ایجاد منابع مالی غیر شهریه دانشجو از طریق اجرای طرح درآمدزایی کشت محصولات زراعی در زمین‌های کشاورزی واحد جویبار به مساحت ۱۰ هکتار، اجرای طرح پرورش ماهیان گرمابی و اخذ گواهینامه آزمایشگاه همکار استاندارد در دیگر زمینه‌های ساختمانی از رویکردهای واحد جویبار در سال تحصیلی جدید است.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0