عنوان : برنامه‌ریزی برای تحقق درآمد غیر شهریه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار
کد خبر : ۲۴۰۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ 
ساعت : ۸:۴۴:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش خبرگزاری آنا از جویبار، داریوش حمیدی ظهر امروز در جلسه با فرماندار جویبار گفت: زمین‌های لم‌یزرع واحد جویبار را تسطیح، زه‌کشی و زیر کشت محصولات کشاورزی مانند گندم، جو و کلزا درآورده و امیدواریم امسال نیز با انجام برنامه‌های متعدد بتوانیم به سمت واحدهای کارآفرین حرکت کنیم.

وی، افزایش تعداد دانشجویان، تعامل دانشگاه و صنعت با استفاده از طرح آزمایشگاه همکار، درآمدزایی و کاهش وابستگی به شهریه دانشجو را از اهم برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار برشمرد.

رئیس واحد جویبار اظهار کرد: کاربردی بودن طرح‌های پژوهشی و تأسیس شرکت‌های دانش‌بنیان و ساماندهی پایان‌نامه‌ها با توجه به اینکه واحد جویبار در رشته‌های فنی و مهندسی در مقطع تحصیلات تکمیلی و دارای دانشجو است و استفاده از ظرفیت استادان و دانشجویان این رشته‌ها در حرکت به سمت ارتقای سطح کیفی آموزشی و پژوهشی واحد بسیار مؤثر است.

حمیدی، تعامل مناسب دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار با مسئولان شهرستان را یادآور شد و تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع، تفاهم‌نامه‌هایی مشترک با ادارات مختلف مانند نیروی انتظامی، اداره آموزش و پرورش و شرکت توزیع نیروی برق شهرستان جویبار منعقد شد.

رئیس واحد جویبار گفت: این واحد دانشگاهی با داشتن تجهیزات مدرن آزمایشگاه و کارگاهی و استادان مجرب این آمادگی را دارد تا با ارائه ایده و همکاری با صنعت و تبدیل ایده به عمل با کمک به تولید داخلی در پیشرفت جامعه سهیم باشد و راه‌اندازی اتاق فکر در صنعت در همین راستا انجام شده است.

سیدعلی اسد فرماندار جدید جویبار نیز بر تربیت تکنسین‌های کاربلد برای اشتغال در جامعه تأکید کرد و گفت: مشکل اشتغال جوانان با آموزش کاربردی رشته‌های مورد نیاز جامعه حل خواهد شد و حرفه‌آموزی و توانمندشدن در یک رشته خاص در کنار کسب مدرک تحصیلی جزء ضروریات است.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0