/  4
عنوان : اقتدار و اتحاد در حضور میلیونی پیاده‌روی اربعین نمایان است
کد خبر : ۲۴۰۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ 
ساعت : ۷:۳۱:۲۹

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، داریوش حمیدی عصر امروز در مراسم گرامیداشت اربعین حسینی در واحد جویبار اظهار کرد: اربعین روزی است که همه‌ ارادتمندان حضرت اباعبدلله‌الحسین(ع) بعد از ۴۰ روز تصفیه باطن، به‌سوی کمال سیر می‌کنند و نشانه‌ای برای تجدید خاطره و تداوم پیام عاشوراست.

وی فرموده مقام معظم رهبری که اگر مدافعان حرم نبودند، راهپیمایی اربعین نبود را یادآوری کرد و گفت: امنیت مردم در پیاده‌روی اربعین را مدیون خون شهدای مدافع حرم هستیم و این شهیدان داوطلبانه برای دفاع از ارزش‌های اسلامی جان خود را فدا کردند.

 حمیدی مهم‌ترین رسالت دانشگاه را تربیت متخصصان متعهد و تولید و انتقال علم در خدمت نیازهای جامعه اسلامی دانست و عنوان کرد: تقدم تزکیه بر تعلیم، جهاد علمی و ارتقای اعتماد به نفس ملی در سالی که مزین به نام حمایت از کالای ایرانی است باید در دانشگاه‌ها فرهنگ‌سازی شود. 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار افزود: استادان و دانشجویان متدین و انقلابی با آگاهی از آخرین دستاوردهای بشر می‌توانند از آنها متناسب با ارزش‌های اسلامی بهره‌برداری کنند و با ایجاد انگیزه الهی مبتنی بر آموزه‌های اسلامی از مرزهای دانش و توسعه کارآفرینی علمی عبور کنند. بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0