• ساعت : ۹:۴۷:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ 
    /  4
رئیس دانشگاه آزاد جویبار: بارزترین مشخصه دانشجو آینده‌نگری و مثبت‌اندیشی است

ه گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، داریوش حمیدی، عصر روز گذشته در آیین توجیهی دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی جویبار گفت: بارزترین مشخصه دانشجو، آینده‌نگری و مثبت‌اندیشی او به آینده، طالب علم و آینده‌بودن، مدیر آینده‌بودن و کار برای آینده است و برای رسیدن به این سه ویژگی، دانشجو باید دارای ایمان عمیق باشد.

وی اظهار کرد: واژه دانشجو واژه مقدس و در جامعه اسلامی ما قشر آگاه، پیشتاز و پیشگام در فعالیت‌های انقلابی است، قشر فرهیخته‌ای که انتظار از آنان در برابر سایر اقشار جامعه بیشتر است.

رئیس واحد جویبار، نقش مهم دانشگاه آزاد اسلامی جویبار به‌عنوان بزرگترین مجتمع آموزش عالی شهرستان جویبار را یادآورد شد و آماری از عملکردهای آموزشی، دانشجویی، پژوهشی و فرهنگی و دیگر حوزه‌های واحد متبوع خود را بیان و از تلاش همه همکاران در راستای ارتقا و توسعه واحد جویبار قدردانی کرد. 

حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران نیز  در این مراسم در خصوص اهمیت علم و دانش نکاتی را بیان کرد و از دانشجویان خواست با افزایش دانش و تلاش و کار جهادی خود در کنار تزکیه و ایمان به درجات بالا دست یابند. 

در این مراسم از دانشجویان ورزشکار مانند جهان پهلوان رضا یزدانی و عزت‌الله اکبری قهرمان جهان در رشته کشتی آزاد، سیدحسین احسانی در رشته تکواندو، سیدمحسن غلامی در رشته بوکس، عالیه محمودی در رشته تیراندازی و مریم گیلانی قهرمان ورزشی در رشته تنیس روی میز تجلیل شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0