• ساعت : ۷:۵۸:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ 
رئیس دانشگاه آزاد جویبار: استادان گروه معارف اسلامی الگوی دانشگاهیان هستند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: استادان گروه معارف اسلامی منبع نورند و نه فقط برای دانشجویان بلکه برای دیگر استادان و کارکنان نیز الگوی رفتاری هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، داریوش حمیدی در آیین معارفه مدیرگروه جدید معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار حساسیت‌های ویژه این گروه را یادآور شد و گفت: با توجه به فرمایش‌های مقام معظم رهبری در خصوص لزوم بازنگری در مجموعه علوم انسانی به‌ویژه گروه معارف اسلامی، استادان گروه معارف اسلامی باید مطالب درسی را به‌صورت کاربردی و به‌روز ارائه دهند و خوشبختانه این کار در حال انجام است.

وی از تعامل خیلی خوب گروه معارف اسلامی با سایر گروه‌های تخصصی قدردانی کرد و افزود: انتظار می‌رود این گروه با برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و جلسات پرسش و پاسخ به شبهات دینی دانشجویان پاسخ و آموزه‌های دینی خود را به جوانان انتقال دهند.

حمیدی تصریح کرد: استادان گروه معارف اسلامی منبع نورند و نه فقط برای دانشجویان بلکه برای دیگر استادان و کارکنان نیز الگوی رفتاری هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار از تلاش چندساله قاسم رضایی به‌عنوان مدیر گروه معارف اسلامی تشکر و برای غلامرضا نوروزی آرزوی توفیق کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0