• ساعت : ۱۲:۳۸:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ 
رئیس دانشگاه آزاد جویبار:
استادان دانشگاه در تحولات كشور نقش كلیدی و محوری دارند
‌رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار بر تأثیر مستقیم معلمان در تحولات و شکوفایی هر کشور اشاره کرد و گفت: معلم واژه مقدس و عنصر کلیدی در هر جامعه مدنی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، داریوش حمیدی ظهر امروز در مراسم پاسداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری و هفته معلم بر تأثیر مستقیم معلمان در تحول و شکوفایی هر کشور اشاره و اظهار کرد: در دنیای کنونی یکی از پارامترهای سنجش میزان اقتدار هر کشور نیروی انسانی کارآمد است که معلمان و استادان نقش بسیار مهمی در پرورش آنها دارند.

وی متخصصان متعهد را پرورش‌یافته معلمان پایه و آموزش عالی دانست و خاطرنشان کرد: معلمان و استادان تولیدکننده منابع انسانی کارآمد در کشورها هستند. معلم واژه مقدس و عنصر کلیدی و محوری در هر جامعه مدنی است و به لحاظ تأثیر پرورشی، نشان‌دهنده قدرت هر کشور است.

‌رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار نقش استادان در دانشگاه آزاد اسلامی را که مولود انقلاب اسلامی است در تحولات کشور مهم ارزیابی کرد و گفت: باور قلبی ما این است که دانشگاه آزاد اسلامی تحولی جدی و بنیادی در آموزش عالی ایجاد کرد، به‌عنوان نمونه بسیاری از مسئولان بلندپایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فارغ‌التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

حمیدی به پیشتازبودن واحد جویبار بین واحدهای استان مازندران در بخش‌های آموزشی، پژوهشی،  و درآمدزایی اشاره کرد و افزود: در حوزه فرهنگی باید پنج اصل بیانیه گام دوم انقلاب، سند اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها، آیین‌نامه آراستگی و شئون فرهنگی، سند راهبردی دانشجویی و فرهنگی و بیانات مقام معظم رهبری در شروع سال را در رأس امور قرار دهیم.

در پایان این مراسم، به رسم یادبود از استادان هیئت علمی و حق‌التدریس با اهدای لوح سپاس و یک جلد قرآن مجید قدردانی شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0