• ساعت : ۸:۱۰:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ 
به همت دانشگاه آزاد جویبار؛
مدرسه مهارتی تخصصی كشتی در جویبار راه‌اندازی می‌شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: این واحد دانشگاهی در نظر دارد با راه‌اندازی مدرسه مهارتی تخصصی کشتی از جمله واحدهای موفق استان مازندران باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، دکتر داریوش حمیدی ظهر امروز در جمع مدیران گروه‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار، تلاش برای کیفی‌سازی، بررسی مسائل آموزشی و ارائه خدمات‌دهی بیشتر به دانشجویان را خواستار شد.

وی با بیان نقش بی‌بدیل مدیران گروه‌های آموزشی در تبیین اهداف عالی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: تمام فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، دانشجویی و مالی واحدها در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در آینده نزدیک به‌صورت یکپارچه انجام می‌شود و مدیران گروه‌ها می‌توانند با برنامه‌ریزی مناسب در عملیاتی‌شدن این امر کمک قابل توجهی کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار با بیان اینکه مدیریت گروه آموزشی به فرایند کاملاً حرفه‌ای تبدیل شده است، گفت: داشتن توانایی‌های مدیریتی مدیران گروه‌های آموزشی می‌تواند اعضای هیئت علمی را حول فرهنگ سازمانی منسجم و یکپارچه گروهی، گردهم آورد و اهداف و دورنمای گروه را برای آنها ترسیم کند.

دکتر حمیدی افزود: این واحد دانشگاهی در نظر دارد با راه‌اندازی مدارس سما و مدرسه مهارتی تخصصی کشتی در شهرستان جویبار، گسترش رشته‌های تحصیلی در تحصیلات تکمیلی و افزایش جذب دانشجو، از جمله واحدهای موفق استان مازندران باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0