• ساعت : ۸:۵۸:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ 
رئیس دانشگاه آزاد جویبار:
آینده كشور با روحیه و اندیشه انقلابی تضمین می‌شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: امام خمینی(ره) نماد انقلاب است و کشور بدون روحیه و اندیشه انقلابی به اهداف و آرمان‌های بزرگ خود نخواهد رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، دکتر داریوش حمیدی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و حماسه ۱۵ خرداد که در مسجد صاحب‌الزمان(عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار برگزار شد با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و تسلیت سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام(ره) اظهار کرد: امروز نسل سومی‌های انقلاب اگرچه به چشم خود رهبر کبیر را ندیده‌اند؛ ولی طبق فرمایش مقام معظم رهبری با تقویت روحیه انقلابی در وجود خود می‌توانند بخش دیگری از جهاد بزرگ را برای ساختن ایران اسلامی در گام دوم انقلاب آغاز کنند.

وی ساده‌زیستی، قدرت ایمان در کارها، صلابت، ایستادگی و مظلومیت را از ویژگی‌های زندگی شخصی امام(ره) برشمرد و خاطرنشان کرد: با جمع این خصوصیات و ویژگی‌ها، امام پیروز نهایی همه میدان‌ها بود. پیروزی او در استحکام، بقا، توسعه و پیشرفت نظام اسلامی خودش را نشان می‌دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار وظیفه دانشگاهیان را برای عبور از مشکلات و تنگناهای امروز مهم ارزیابی کرد و افزود: ما باید با اتحاد و همدلی تلاش کنیم تا آینده‌ای روشن‌تر از دیروز را برای دانشگاه رقم بزنیم و به افق ۱۴۰۴ دانشگاه آزاد اسلامی دست پیدا کنیم.

دکتر حمیدی بیان کرد: اگر ما با قدرت هرچه تمام‌تر در گام دوم انقلاب شکوهمند که از سوی مقام معظم رهبری نقشه راه آن ترسیم شده، قدم برداریم، می‌توانیم به پیروزی نهایی که همان غلبه مستضعفان عالم بر مستکبران و رساندن پرچم مقدس به دست حضرت صاحب‌الزمان است، برسیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0