• ساعت : ۱۴:۱۵:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جویبار مطرح کرد؛
جذب اعضای هیئت‌علمی برای تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار به‌کارگیری اعضای هیئت‌علمی در تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی را از برنامه‌های پیش‌روی این واحد دانشگاهی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، دکتر داریوش حمیدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار صبح امروز در جلسه مشترک با علی امینی مدیرکل اداره استاندارد استان مازندران و هیئت همراه در محل دانشگاه، استفاده از ظرفیت‌های آزمایشگاهی دانشگاه‌ها در به‌کارگیری ارتباط صحیح و مؤثر دانشگاه با صنعت را مهم بیان کرد و گفت: امروزه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان این واحد دانشگاهی به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان جویبار آماده است تا با به‌کارگیری از اعضای هیئت‌علمی خود گام‌های مؤثری در تحقق رونق تولید بردارد.

وی، به‌کارگیری اعضای هیئت‌علمی در تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی را از برنامه‌های پیش‌روی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار عنوان کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار اظهار کرد: حمایت اداره‌کل استاندارد از واحد جویبار در برگزاری مسابقات علمی به‌ویژه مسابقات تولید بتن باکیفیت میان مراکز صنعتی تولید کننده بتن در استان مازندران بسیار مهم است.

دکتر حمیدی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت هیئت‌علمی، آزمایشگاه و کارگاه‌های موجود، دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار به عنوان تنها واحد دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران دارنده گواهی تأیید صلاحیت اداره‌کل استاندارد شرایط برگزاری مسابقات علمی با موضوعات دیگر را دارد.

وی، فراهم کردن شرایط لازم و کافی برای مهارت‌آموزی دانشجویان را اولویت‌ کاری خود دانست و افزود: اگر ما به عنوان مراکز آموزش عالی با حمایت اداره‌کل استاندارد بتوانیم فضای اعتماد بین واحدهای صنعتی و استادان دانشگاه‌ها را توسعه دهیم، مطمئناً به‌واسطه دانشجویان مهارت‌محور تعلیم داده شده در بخش کارآفرینی نیز تأثیر مستقیم خواهیم داشت.

مهندس امینی مدیرکل استاندارد استان مازندران نیز در این جلسه با معرفی حوزه فعالیت این اداره‌کل، به‌کارگیری استادان دانشگاهی در تدوین استانداردهای ملی، بین‌المللی و برگزاری مسابقات علمی نظیر بتن و سنگدانه در قالب تفاهم‌نامه را از زمینه‌های همکاری دانشگاه آزاد اسلامی جویبار با اداره‌کل استاندارد استان مازندران برشمرد و عنوان کرد که دانشگاه آزاد اسلامی جویبار می‌تواند در چارچوب قرارداد حقوقی اقدام به تشکیل کمیته فنی کند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0