• ساعت : ۱۴:۵۷:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ 
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار درگذشت
عضو هیئت علمی و مدیرگروه سابق معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار دار فانی را وداع گفت.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا و بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، استاد بسیجی قاسم رضایی عضو هیئت علمی و مدیرگروه سابق معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

حسین کرمانیان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری به مناسبت درگذشت قاسم رضایی عضو هیئت علمی واحد جویبار در پیامی این مصیبت را به خانواده محترم ایشان و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی مازندران تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:
إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون
ارتحال جانسوز خدمتگزار صدیق جامعه علمی دانشگاه آزاد اسلامی مرحوم آقای دکتر قاسم رضایی عضو هیئت علمی گروه معارف اسلامی واحد جویبار موجب تأسف و تأثر گردید. لذا بدین وسیله فقدان این استاد فرهیخته را که ضایعه جبران ناپذیری برای جامعه علمی دانشگاه می باشد به خانواده محترم، اعضای هیئت علمی و همکاران محترم مراکز علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران بویژه واحد جویبار صمیمانه تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای آن عزیز سفرکرده رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان معزز صبر و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

قاسم رضایی عضو هیئت‌علمی و مدیرگروه سابق معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار، دانش‌آموخته دکتری در رشته علوم قرآن و حدیث گرایش تفسیر تطبیقی از دانشگاه قم و دارای تألیف یک جلد کتاب، ۶ مقاله چاپ‌شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی و ۶ مقاله در همایش‌های علمی و دو طرح پژوهشی بود.

وی در یک دوره مسئولیت معاونت آموزشی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامیواحد جویبار را نیز عهده‌دار بود.

مسئولان و مدیران خبرگزاری آنا این مصیبت را به خانواده محترم و بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفته و برای آن شادروان علو درجات الهی و رحمت و مغفرت مسئلت می‌کنند.

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0