• ساعت : ۶:۴۵:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ 
دکتر حمیدی عنوان کرد؛
اعلام آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی جویبار برای همكاری با اداره‌كل شیلات مازندران
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار، آمادگی این واحد دانشگاهی را برای همکاری با اداره‌کل شیلات استان مازندران اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، داریوش حمیدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جویبار و حسن اسحاقی مدیرکل شیلات استان مازندران به‌منظور افزایش همکاری‌های آموزشی و پژوهشی دیدار و به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جویبار در این دیدار با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی جویبار دارای اعضای هیئت علمی متخصص و مجرب در رشته شیلات و زیرساخت‌هایی مانند استخر پرورش ماهی و آزمایشگاه‌های تخصصی مجهز است برای همکاری با اداره‌کل شیلات استان مازندران اعلام آمادگی کرد.

حمیدی، استفاده از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی جویبار در اجرای برنامه‌های پژوهشی آن اداره‌کل شیلات استان مازندران و برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی کوتاه‌مدت توسط استادان این دانشگاه را در مراکز صنعتی پرورش ماهی استان مازندران مؤثر دانست.

وی افزود: «دانشگاه آزاد اسلامی جویبار در راستای برنامه‌‌ریزی صورت گرفته برای تبدیل به دانشگاهی مهارت‌محور به‌دنبال ارائه دوره‌های آموزشی کاربردی به دانشجویان برای جذب سریع‌تر آنها در بازار کار است، به همین منظور به‌دنبال ارتقای سطح همکاری‌ها با ادارات، سازمان‌ها و نهادهای مختلف به‌ویژه اداره‌کل شیلات استان مازندران هستیم.»

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0