• ساعت : ۷:۳۸:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ 
دکتر حمیدی عنوان کرد؛
وظیفه استادان‌ انقلابی در شرایط فعلی چیست؟
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: وظیفه استادان‌ انقلابی آن است که با روشنگری انسان‌های پاک و متعهد وارد جامعه شوند، سپس شاخص‌های فرد اصلح را برای دانشجویان جوان بیان کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، نشست بررسی و تحلیل کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های شرق استان مازندران با حضور معاونان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار و رحمت عباس‌تبار رئیس سازمان بسیج اساتید مازندران در اتاق کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار با بیان اینکه بسیج به‌عنوان پیکره نظام اسلامی در تحقق اهداف انقلاب اسلامی نقش اساسی داشته و مظهر قدرت نظام است، اظهار کرد: بسیج تنها متعلق به مردم ایران نیست، بلکه به تمام مستضعفین جهان تعلق دارد و ایده تشکیل این نهاد مقدس از سوی امام خمینی(ره) جهانی بود.

داریوش حمیدی، حضور مقتدرانه علمی و معنوی استادان‌ بسیجی را در شرایط حساس کشور و توطئه‌های دشمنان مهم برشمرد و یادآور شد: مقام معظم رهبری از استادان دانشگاه به عنوان فرماندهان جنگ نرم یاد کرده‌اند.

وی، سکوت جامعه بسیجی مقابل مشکلات معیشتی مردم را با توجه به رویکرد حل‌المسائلی بسیج جایز ندانست و افزود: وظیفه استادان مؤمن و انقلابی دانشگاه‌ها به‌عنوان نخبگان جامعه، پیداکردن راه‌حل‌ها و برون‌رفت از شرایط موجود است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار خاطر‌نشان کرد: وظیفه استادان‌ انقلابی آن است که با روشنگری و تبیین اصول انسان‌های پاک، متخصص و متعهد وارد جامعه شوند، سپس شاخص‌های فرد اصلح را برای عموم جامعه و به‌ویژه دانشجویان جوان بیان کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0