• ساعت : ۸:۱۵:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ 
در مراسمی با حضور مدیرکل حراست دانشگاه آزاد مازندران؛
مسئول جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی جویبار معرفی شد
مسئول جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار در مراسمی با حضور مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران جلسه تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید حراست واحد جویبار که با حضور داریوش حمیدی رئیس و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار برگزار شد، اظهار کرد: رعایت بهداشت روانی مجموعه کارکنان، مدیران و هیئت علمی اولویت اساسی در اداره‌کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران است.

محمدعلی ورزی افزود: حراست دانشگاه آزاد اسلامی مقابل هر موضوع یا مطلبی که بخواهد این اولویت بهداشت روانی را تحت‌الشعاع قرار دهد، خواهد ایستاد؛ چراکه اعتقاد داریم رعایت بهداشت روانی در مجموعه دانشگاه موجب توسعه و پیشرفت خواهد شد.

 

وی با اشاره به سخنان رهبری مبنی‌بر مکتب سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی، جذب حداکثری و دفع حداقلی را دومین اولویت اداره کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران برشمرد و ادامه داد: ما در این نظام می‌خواهیم کنار همدیگر ایستاده و برای نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل خون هزاران شهید است، تلاش کنیم. اگر در این فضای جذب حداکثری و دفع حداقلی قرار بگیریم، خیلی از مشکلات و موانع برطرف خواهد شد.

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران به‌کارگیری دفع حداقلی را فقط برای اشخاصی که عامدانه در حوزه‌های مالی، مدیریتی، اعتقادی و خصوصاً اخلاقی قصد عبور از خطوط قرمز را دارند، عنوان کرد و یادآور شد: با افرادی که در این فضا وارد شوند، هیچ اغماض و گذشتی نخواهیم کرد.

به گزارش آنا، در پایان این مراسم، محمدعلی ورزی با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های جواد احمدی مسئول سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی جویبار قدردانی کرد و مجید یزدانی بارفروش به‌عنوان مسئول جدید حراست این واحد دانشگاهی معرفی شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0