• ساعت : ۸:۴:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جویبار:
حراست پشتوانه‌ای محكم برای سلامت واحدهای دانشگاهی است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار حراست را پشتوانه‌ای محکم برای سلامت واحدهای دانشگاهی دانست و گفت: تأمین امنیت و حفاظت که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده بر عهده حراست است.

دکتر داریوش حمیدی در حاشیه مراسم معارفه مسئول جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار که با حضور محمدعلی ورزی مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و دانشگاهیان واحد جویبار برگزار شد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در جویبار با بیان اینکه حراست از بخش‌های مهم و استراتژیک واحدهای دانشگاهی است، اظهار کرد: حراست پشتوانه‌ای محکم برای سلامت واحدهای دانشگاهی بوده و تأمین امنیت و حفاظت که اهمیت ویژه‌ای دارد بر عهده حراست است.

وی داشتن درایت، علم و تخصص و بینش عمیق را از شروط تأثیرگذاری مثبت مسئولان حراست برشمرد و افزود: نیروی حراست با واکاوی و بررسی دقیق مشکلات و معضلات واحدهای دانشگاهی، ریشه آنها را گردآوری کرده و پس از تجزیه و تحلیل با ارائه راهکارهای عملیاتی به مدیریت و کارکنان مجموعه، می‌تواند خدمات قابل توجهی به مجموعه دانشگاه ارائه کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار احقاق حقوق کارکنان، استادان و دانشجویان و توجه به تکریم ارباب رجوع و نظارت بر حسن اجرای آن را بخشی از وظایف حراست دانست و خاطرنشان کرد: حراست باید مأوایی برای همکاران و دانشجویان باشد تا با آسودگی مسائل و مشکلات خود را حل و فصل کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0