• ساعت : ۹:۴۱:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جویبار:
ترور شهید سلیمانی از روی استیصال دشمن بود/ مكتب شهید سلیمانی؛ مدرسه‌ای جامع
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: ترور شهید سلیمانی از روی ترس و استیصال دشمن بود تا به زعم خود چراغ مقاومت را در منطقه خاموش کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، داریوش حمیدی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی که با حضور پاسدار علی احمدی از همرزمان آن شهید در سپاه قدس مازندران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار برگزار شد با بیان اینکه درخت نظام و انقلاب با خون شهید سلیمانی آبیاری و جان تازه‌ای در آن دمیده شد، گفت: بعد از شهادت آن اسوه آزادیخواه روح امید در تک تک سلول‌های جامعه احیا و انرژی بزرگی برای حرکت به سمت پیشرفت و اعتلای کشور عزیزمان ایجاد شد.

وی، تلاش کشورهای غرب به‌ویژه آمریکای جنایتکار و خبیث را در به زانو درآوردن این ملت بی‌اثر دانست و خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در طول دوران انقلاب اسلامی همواره دستخوش حوادث گوناگونی از قبیل جنگ نظامی، فرهنگی، اقتصادی، فضای مجازی و ترور مقامات عالی سیاسی، نظامی، علمی و اجرایی کشور بوده که البته این امر از دولت‌هایی که ملت ما را حتی از دارو و مواد غذایی نیز تحریم می‌کنند، دور از انتظار نیست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جویبار اضافه کرد: ترور شهید سلیمانی از روی ترس و استیصال دشمن بوده تا به زعم خود چراغ مقاومت را در منطقه خاموش کند؛ اما نور شهید سلیمانی نه‌تنها به کل منطقه بلکه به همه عالم تأبید و روشنایی بخشید.

حمیدی، مکتب شهید سلیمانی را مدرسه‌ای جامع برشمرد و افزود: حرکت هدفدار و خستگی‌ناپذیر سرشار از ایمان و اخلاص این شهید او را در قلب‌های مردم این سرزمین قرار داده که قبل و بعد از شهادت با حضور ده‌ها میلیونی در تشییع پیکر مطهر ایشان نمایان شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0