• ساعت : ۱۱:۴۰:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ 
دکتر حمیدی مطرح کرد:
حضور جهادی دانشگاهیان دانشگاه آزاد مازندران در مناطق سیل‌زده
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: با اعزام گروه‌های جهادی استادان و دانشجویان تلاش خود را در حل بخشی از مشکلات مردم منطقه سیل‌زده انجام داده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار،‌ داریوش حمیدی ظهر امروز در دیدار نوروزی با آیت‌الله محمدتقی نادعلی‌زاده امام جمعه جویبار با تبریک سال نو و ارائه گزارشی از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: این واحد دانشگاهی سال گذشته را در راستای تحقق درآمدزایی غیرشهریه با موفقیت سپری کرد.

وی کسب عنوان برتر قرآن و عترت دانشجویی در کشور را نشان از اهتمام جدی این واحد دانشگاهی در بخش فرهنگی دانست و افزود: این دانشگاه به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی در شهرستان، فعالیت در بخش فرهنگی را در اولویت برنامه‌ها قرار داده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار درباره نقش دانشگاه آزاد اسلامی در حادثه تلخ سیل شمال کشور تشریح کرد: با تأکید حسین منصوریان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران مبنی بر حضور جهادی جامعه دانشگاهی و همجواری تعدادی از واحدهای این دانشگاه با مناطق سیل‌زده، به‌ویژه شهرستان سیمرغ، واحدها در حد توان به کمک آسیب‌دیدگان شتافتد و با اعزام گروه‌های جهادی استادان، کارکنان و دانشجویان و ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی، تلاش خود را در حل بخشی از مشکلات مردم منطقه انجام داده‌اند.

امام جمعه جویبار نیز با  تبریک سال نو، نامگذاری سال جدید به رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری را بسیار هوشمندانه دانسته و گفت: انتخاب این شعار برای سال ۹۸ بسیار بجا بوده و نشان از آگاهی ایشان نسبت به وضع موجود کشور است.

آیت‌الله محمدتقی نادعلی‌زاده افزود: حضور روحانیون که همواره در همه امور پیش‌قدم بودند نیز می‌تواند در تحقق این شعار بسیار مؤثر باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0