پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

ویدئوهای آموزشی شرکت در آزمون آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی

دانشجویان گرامی؛
با توجه به مجازی شدن به دلیل شیوع بیماری کرونا ، جهت ورود و حضور در امتحانات آنلاین لطفا دستورالعمل و راهنماهای ذیل را با دقت مطالعه نمایید..

 

راهنمای شرکت در آزمون آنلاین  ویژه دانشجویان (درصورت عدم نمایش فیلم راهنما ، بر روی نام هر گزینه کلیک کرده و دانلود نمایید)

تشریحی

تستی

تستی و تشریحی 
راهنمای طراح سوالات امتحان   ویژه اساتید
 
ایجاد لینک آزمون
 
تشریحی
 
تستی
 
صحت درج سوالات

 


سامانه آزمون مجازی

یادآوری: قابل توجه اساتید و دانشجویانی که از اینترنت پرسرعت خانگی استفاده می کنند، از جمله:(شاتل و آسیاتک) تو صیه می شود حتی الامکان یک روز قبل از برگزاری آزمون وارد سامانه آزمون یا لینک زیر شوید در صورت باز نشدن صفحه حتما با پشتیبان شرکت مورد نظر خدمات اینترنتی خود تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است در هنگام ورود به سامانه پراکسی و VPN  ها را غیر فعال کنید

حتی الامکان سعی شود با استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ نسبت به برگزاری امتحان اقدام فرمایید

 

https://www.heyvagroup.com/images/upload/1592036955_communications.png  در خصوص روند آزمون آنلاین توجه به 2  نکته مورد اهمیت  است 1- مدت زمان امتحان در ابتدای آغاز آزمون اعلام می شود و دانشجویان باید حتما در مهلت ارائه شده به سوالات پاسخ دهند. این زمان برای کل آزمون مد نظر خواهد بود.
دومین نکته این است که در صورت ثبت نهایی پاسخ یک سوال و انتخاب گزینه سوال بعدی امکان ویرایش پاسخ سوال قبل وجود ندارد . در واقع سوالات بصورت تکی قابل رویت و پاسخگویی خواهند بود.

 


5.3.5.0
V5.3.5.0